Drodzy czytelnicy, miłośnicy gór i górskich szlaków.

W naszym “Przewodniku” publikujemy obszerny materiał o górskich wędrówkach po znakowanych szlakach turystycznych Tatr i Karkonoszy. Publikujemy artykuły, porady, opisy ciekawych miejsc wraz z bogatym materiałem zdjęciowym.

Z myślą o naszych sympatykach i czytelnikach przekształciliśmy serwis w “Przewodnik po Tatrach i Karkonoszach” oraz wprowadziliśmy nowoczesne formę komunikacji. Stworzyliśmy panel blogowy, aby każdy mógł skomentować i ocenić opracowane przez nas materiały i opisy górskich wędrówek.

Nie jesteśmy serwisem komercyjnym lecz hobbystycznym.  Dlatego też prowadzenie naszego “Przewodnika” daje nam dużo zadowolenia i satysfakcji ale generuje jedynie koszty a nie zyski. Nasze koszty to opłaty za bieżącą literaturę, serwer, domenę, wyjazdy i sesje zdjęciowe.

Będzie nam bardzo miło jeśli docenicie naszą pracę poprzez dotację i przekazanie na konto dowolnej, skromnej kwoty.

Dzięki dotacjom chcemy poszerzyć i wzbogacić tematykę naszego “Przewodnika” oraz na bieżąco uaktualniać opublikowane już opisy i artykuły. Dążymy do tego aby nasz “Przewodnik”  „żył” dzięki Waszym komentarzom i tematycznym dyskusjom.

Dlatego też będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, której można dokonać poprzez:

wpłatę na konto bankowe – 04 1140 2004 0000 3502 6039 7419

wpłatę Paypalkliknij, aby wybrać tą metodę

Liczymy na Wasze częste odwiedziny i przychylność, co będzie dla nas największą satysfakcją i bodźcem do dalszej pracy.