Jesteśmy serwisem hobbystycznym, „Przewodnikiem po Tatrach i Karkonoszach”, który prowadzimy z myślą o miłośnikach gór i dla tych, którzy wolny czas spędzają na górskich szlakach.
Często w rozmowach i w internetowych przekazach proszeni jesteśmy o podanie adresów miejsc noclegowych, z których warto skorzystać, planując letni urlop lub zimowy „wypad” w góry.

Teraz gdy nasz  „Przewodnik” (serwis) odwiedziło już przeszło 370 000 osób z kraju i z za granicy, dla naszych sympatyków tworzymy mini bazę noclegową (pensjonaty, wille oraz kwatery prywatne), które oferują dobre noclegi w przystępnych cenach, a które my chcemy polecać!
Najczęściej są to obiekty, z których jest łatwe dojście lub dojazd do węzłów górskich szlaków turystycznych oraz usytuowane w pobliżu wyciągów, kolejek i stoków narciarskich.

Dlatego też, zachęcamy Państwa do reklamowania swojego obiektu w naszym „Przewodniku po Tatrach i Karkonoszach”.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Wystarczy wykonać zdjęcia, sporządzić krótki opis i podać dane teleadresowe, a reklama Państwa obiektu, po weryfikacji zostanie opublikowana.
Z dniem 1.01.2018 wprowadzone zostały opłaty za emisję reklam obiektów noclegowych (punkt 3 Regulaminu: Rodzaje Zleceń Reklamowych / Cennik – Zlecenia Reklamowe „Standard” oraz „Standard Plus”).

Publikowanie reklam firm, których działalność związana jest z tematyką górską (sklepy górskie, górskie sklepy internetowe, schroniska, przewodnicy górscy, wypożyczalnie sprzętu, szkółki nauki jazdy na nartach, parki linowe itp.). oraz linkowanie do wskazanych stron internetowych jest nadal bezpłatne.

Nasz „Przewodnik” odwiedzają miłośnicy gór, którzy odpoczywali, odpoczywają i odpoczywać będą w górach, wędrując po górskich szlakach lub korzystając ze śniegu i tras narciarskich. Są to potencjalni goście obiektów noclegowych, które polecamy.

 

Noclegi, które polecamy – wille, pensjonaty, kwatery prywatne:

>>>więcej informacji: „Tatry Polskie – Noclegi, które polecamy”, Zakopane i okolice
>>>więcej informacji: „Tatry Słowackie – Noclegi, które polecamy”, Nova Lesna
>>>więcej informacji: „Karkonosze – Noclegi, które polecamy”, Karpacz i okolice

 

„Regulamin funkcjonowania serwisu” / „Regulamin publikacji reklam”