Jesteśmy serwisem hobbystycznym, „Przewodnikiem po Tatrach i Karkonoszach”, który prowadzimy z myślą o miłośnikach gór i dla tych, którzy wolny czas spędzają na górskich szlakach.
Często w rozmowach i w internetowych przekazach proszeni jesteśmy o podanie adresów miejsc noclegowych, z których warto skorzystać, planując letni urlop lub zimowy „wypad” w góry.

Teraz gdy nasz  „Przewodnik” (serwis) odwiedziło już przeszło 800 000 osób z kraju i z za granicy, dla naszych sympatyków tworzymy mini bazę noclegową (pensjonaty, wille oraz kwatery prywatne), które oferują dobre noclegi w przystępnych cenach, a które my chcemy polecać!
Najczęściej są to obiekty, z których jest łatwe dojście lub dojazd do węzłów górskich szlaków turystycznych oraz usytuowane w pobliżu wyciągów, kolejek i stoków narciarskich.

Dlatego też, zachęcamy Państwa do reklamowania swojego obiektu w naszym „Przewodniku po Tatrach i Karkonoszach”.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Wystarczy wykonać zdjęcia, sporządzić krótki opis i podać dane teleadresowe, a reklama Państwa obiektu, po weryfikacji zostanie opublikowana. Reklamowanie obiektów noclegowych jest bezpłatne.

Publikowanie reklam firm, których działalność związana jest z tematyką górską (sklepy górskie, schroniska, przewodnicy górscy, wypożyczalnie sprzętu itp.). oraz linkowanie do wskazanych stron internetowych jest również bezpłatne.

Nasz „Przewodnik” odwiedzają miłośnicy gór, którzy odpoczywali, odpoczywają i odpoczywać będą w górach, wędrując po górskich szlakach lub korzystając ze śniegu i tras narciarskich. Są to potencjalni goście obiektów noclegowych, które polecamy.

 

Noclegi, które polecamy – wille, pensjonaty, kwatery prywatne:

>>>więcej informacji: „Tatry Polskie – Noclegi, które polecamy”, Zakopane i okolice
>>>więcej informacji: „Tatry Słowackie – Noclegi, które polecamy”, Nova Lesna
>>>więcej informacji: „Karkonosze – Noclegi, które polecamy”, Karpacz i okolice

 

„Regulamin funkcjonowania serwisu” / „Regulamin publikacji reklam”